Voorjaarsactiviteiten!

We kijken met zijn allen uit naar beter weer en veel zon!

Naast de vaste trainingen voor alle leden organiseren we een aantal wedstrijden en extra activiteiten voor jong en oud. Zo zijn er in de loop van de volgende maanden een speciale carnaval training, een vriendjesdag en een aantal momenten waarbij de ouders en kinderen samen op de skeelers staan.

Vrijdag 11 maart start een 10-lessen reeks voor volwassenen en tijdens de paasvakantie kunnen leden en niet-leden van 6 tot 12 jaar deelnemen aan een paaskamp (11 april – 15 april). Alle info omtrent deze 2 activiteiten vind je op onze site terug.

Verder organiseert onze club i.s.m. Reko Zemst en Skeeler Team Evergem het Speedcriterium , een nationale wedstrijd over 3 dagen op de piste. De wedstrijd in Tienen gaat door op zondag 3 april.

Ook het Belgisch Kampioenschap op de piste wordt door onze club georganiseerd! Iedereen is welkom op Houtemveld zaterdag 21 mei om alle deelnemers aan te moedigen!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *